#STEM_тиждень2023

• Автор запису:
  • Категорія запису:Новини

#STEM_тиждень2023 Прилуцький ліцей 5 імені В.А.Затолокіна готується до Всеукраїнського тижня науки, творчості, креативності та винахідницька. Стартуємо 24.04.2023, але підготовку вже розпочато! Учні 4-Б класу працюють разом!

Оздоблюємо ярмарковий простір, поєднуємо геометричні знання, технологічні навики, екологічну культуру, мистецький смак та дизайнерські здібності. Учні 5-11 класів, учитель Чепурна О.А.

Учні 4-А класу готуються до проведення тижня. Лего конструювання,3D моделювання за допомогою 3D ручки, машинобудування, паперовий 3D конструктор- все використано для створення дитячого шедевру. Технічне моделювання, дизайнерські здібності, мистецький смак, математичне конструювання стали у нагоді під час колективної творчості.

У місті нашої мрії обов,язково турбуються про здоров,я та екологію, дбають про корисне харчування, будують Апімістечко, цікавляться дослідженнями генетиків та видатних біологів, створюють власну екосистему.

Створення моделей розв,язку задач прикладного змісту!
Як побудувати міст чи будинок, скільки треба будматеріалів на побудову паркану, як спроєктувати симетричну клумбу чи збудувати зручну зупинку для всіх мешканців житлового кварталу? На всі запитання відповіді надасть математика!